enginepro.pl

Blog tematyczny o podróżach i motoryzacji

Motoryzacja

Wynajem aut na minuty w Białymstoku – co trzeba wiedzieć?

Wynajem aut na minuty w Białymstoku – co trzeba wiedzieć?

Wynajem samochodów na minuty ma coraz więcej zwolenników wśród polskich kierowców. Jest to usługa, której kluczowymi zadaniami są wspieranie rozwoju elektromobilności i zastępowanie prywatnych aut pojazdami współdzielonymi. W Białymstoku cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem.

Auto na minuty w Białymstoku – prostota to podstawa!

Wynajem samochodów na minuty to usługa, która stawia przede wszystkim na prostotę. Aby wypożyczyć auto, wystarczy użyć specjalnej usługi – to właśnie z jej poziomu odbywa się obsługa najmu. Na interaktywnej mapie kierowca sprawdza dostępność znajdujących się w pobliżu aut – wybrany pojazd rezerwuje jednym kliknięciem. Otwiera go za pomocą aplikacji, która służy również do kończenia najmu, opłacania przejazdów oraz zgłaszania usterek. Opłata za przejazd zostaje automatycznie pobrana z karty płatniczej. Jak więc widać, system współdzielenia samochodów działa bardzo sprawnie i nie jest skomplikowany – prościej już się nie da! Nie trzeba podpisywać żadnych umów – korzystanie z aplikacji jest jednoznaczne z akceptacją warunków świadczenia omawianej usługi.

Auto na minuty w Białymstoku – od czego zacząć?

Zainstalowanie na smartfonie aplikacji PANEK CarSharing i zarejestrowanie w niej konta klienta to pierwszy krok, jaki muszą wykonać kierowcy planujący wypożyczyć auto na kilometry. Białystok stanowi doskonały przykład miasta, gdzie korzystanie ze współdzielonych pojazdów przynosi szereg korzyści. Procedura zakładania konta w aplikacji przebiega sprawnie i zajmuje niewiele czasu. Uwaga: niezbędnym wymogiem jest posiadanie ważnego prawa jazdy.

Auto na minuty w Białymstoku – dlaczego to się opłaca?

Na wypożyczanie aut na minuty w Białymstoku warto zdecydować się z paru ważnych powodów. Kierowca nie ponosi kosztów stałych związanych z utrzymaniem auta – nie płaci za paliwo, przeglądy czy ubezpieczenie. System rozliczania przejazdów jest niezwykle przejrzysty – opłaty naliczane są za czas przejazdu oraz pokonany dystans. Auto na minuty to wygodny sposób na poruszanie się po Białymstoku.

https://panekcs.pl/

Materiał partnera

Udostępnij